VÝSLEDKY ZE ZÁVODŮ

VÝSLEDKY ZE ZÁVODŮ

Kompletní výsledky za rok 2017

Kompletní výsledky za rok 2018

2019

9.-10.11.2019 – Challenge Cup Kamenz (SRN)

Zlato – Vitvar Antonín (U12), Vanický Michal (U12), Výborný Matěj (U18)

Stříbro – Staševský Daniel (U9), Bencová Kateřina (U9), Pletichová Šárka (U15)

Bronz – Dorn Daniel (U9), Koller Nelly Sophia (U12),  Bednář Jakub (U15), Wagner Tomáš (U18), Salajková Aneta (U18)

 

2.11.2019 – Mistrovství ČR dorostenců – Brno

bronz: Jiří Lejsek

 

26.-27.10.2019 – 19.ročník mezinárodního pohárového turnaje Rammenau (SRN)

Zlato – Staševský Daniel (U9), Dorn Daniel (U9), Vitvar Antonín (U11), Vanický Michal (U11), Vyskočil Jonáš (U11), Lejsek Jiří (U18)

Stříbro – Kroupa Jiří (U9), Boháč Ondřej (U13), Wagner Tomáš (U18), Salajková Aneta (U18)

Bronz – Novotný Jan (U11), Koller Nelly Sophia (U11), Fycýková Eliška (U11), Bednář Jakub (U15), Honáková Tereza (U18)

 

12.10.2019 – Pohár Severu Varnsdorf

Zlato – Kroupa Jiří (U9), Vyskočil Jonáš (U11), Boháč Ondřej (U13)

Stříbro – Vitvar Antonín (U11), Pletichová Šárka (U13), Miškulinec Matěj (U13), Bednář Jakub (U15)

Bronz – Pomahač Hynek (U13), Hromada Jakub (U13), Komínek Jakub (U15)

 

29.9.2019 – Mělnický pohár

Zlato – Výborný Matěj (U18)

Stříbro – Salajková Aneta (U18), Lejsek Jiří (U18), Hyneš Marek (U21)

 

28.9.2019 – Mezinárodní Velká Cena Chomutova

Zlato – Boháč Ondřej (U13)

Stříbro – Pletichová Šárka (U13), Pomahač Hynek (U13)

 

21.9.2019 – Putovní pohár Teplice

Zlato – Vitvar Antonín (U11), Kroupa Jiří (U9)

Stříbro – Koller Nelly Sophia (U11), Staševský Daniel (U9)

Bronz – Božkovová Agáta (U9), Fycýková Eliška (U11)

 

14.-15.9.2019 – Český pohár Brno

Bronz – Jiří Lejsek (U18)

5.místo – Šárka Pletichová (U13)

 

26.5.2019 – Mezinárodní velká cena Nového Bydžova

Bronz – Vyskočil Jonáš (U11), Vitvar Antonín (U11), Boháč Ondřej (U13)

 

18.5.2019 – Krajský pohár mladšího žactva Most

Zlato – Pletichová Šárka, Boháč Ondřej, Miškulinec Matěj

Stříbro – Hrzán Kryštof

Bronz – Pomahač Hynek

 

4.5.2019 – Trpasličí pohár Rammenau (SRN)

Zlato – Koller Nelly Sopfhia (U11), Vyskočil Jonáš (U11), Vitvar Anotnín (U11), Staševský Daniel (U9), Hrzán Kryštof (U13), Pletichová Šárka (U13), Boháč Ondřej (U13)

Bronz – Fycýková Eliška (U11), Hromada Jakub (U13)

 

27.4.2019 – Putovní pohár Most

Zlato – Koller Nelly Sopfhia (U11), Vyskočil Jonáš (U11), Vitvar Anotnín (U11), Dorn Daniel (U9)

 

13.-14.4.2019 – Velikonoční turnaj Teplice

Zlato – Miškulinec Matěj (U13), Pletichová Šárka (U13), Boháč Ondřej (U13), Vyskočil Jonáš (U11), Vitvar Anotnín (U11), Staševský Daniel (U9),

Stříbro – Koller Nelly Sophia (U11), Hromada Jakub (U13), Bednář Jakub (U15)

Bronz –  Hrzán Kryštof (U13)

 

6.4.2019 – Pohár Česká Lípa

Stříbro – Boháč Ondřej (U13)

 

30.-31.3.2019 – Velká Cena Ústí nad Labem

Zlato – Pletichová Šárka (U13), Vyskočil Jonáš (U11), Staševský Daniel (U9),

Stříbro – Vlková Kateřina (U13), Boháč Ondřej (U13), Hrzán Kryštof (U13), Dorn Daniel (U9)

Bronz – Miškulinec Matěj (U13), Bencová Veronika (U11), Bencová Kateřina (U9)

 

16.-17.3.2019 – Grand Prix Jablonec nad Nisou

Bronz – Boháč Ondřej (U13), Jiří Lejsek (U18)

 

9.3.2019 – Memoriál Helmuta Tauda Chomutov

Zlato – Vyskočil Jonáš

Stříbro – Bencová Kateřina, Vitvar Antonín, Koller Nelly Sophia

 

2.3.2019 – Luna Cup Louny

Zlato – Vitvar Antonín, Vyskočil Jonáš

Stříbro – Bencová Kateřina

Bronz – Bencová Veronika

 

23.2.2019 – Grand Prix Ostrava

5. místo – Boháč Ondřej

 

16.2.2019 – Memoriál A. Tichého v Benešově

Zlato – Miškulinec Matěj (U13)

Stříbro – Koller Nelly Sopfia (U11), Vitvar Antonín (U11)

Bronz – Hrzán Kryštof (U13), Boháč Ondřej (U13), Vlková Kateřina (U13), Vyskočil Jonáš (U13), Bednář Karel (U15)

 

9.2.2019 – Velká cena Litoměřic žáků a žákyň

Zlato – Boháč Ondřej (U13), Pletichová Šárka (U13)

Bronz – Hrzán Kryštof (U13)