2017

2017

28. 1. 2017 Velká cena Litoměřic

Zlato: Jiří Lejsek (U15)

Stříbro: Aneta Salajková (U15) a Anežka Liptáková (U13)

 

4. 2. 2017 Zimní turnaj mládeže Teplice

Zlato: Kateřina Vlková (U11)

Stříbro: Antonín Vitvar (U9)

 

18. 2. 2017 Memoirál Antonína Tichého v Benešově

Zlato: Antonín Vitvar (U9), Kateřina Vlková (U11) a Jiří Lejsek (U15)

Stříbro: Matěj Výborný (U15)

 

18. – 19. 3. 2017 Velká Cena města Ústí nad Labem

Zlato: Antonín Vitvar (U9) a Jiří Lejsek (U15)

Stříbro: Šárka Pletichová (U11 let) Anežka Liptáková (U13) a Matěj Výborný (U15)

 

25. 3. 2017 Česká pohár v Jablonci nad Nisou

2.kolo kvalifikace na mistrovství ČR

Bronz: Jiří Lejsek (U15)

 

1. 4. 2017 Velikonoční turnaj Teplice

Zlato: Antonín Vitvar (U9) a Kateřina Vlková (U11)

Stříbro: Šárka Pletichová (U11)

 

8. 4. 2017 Luna Cup Louny

Zlato: Antonín Vitvar (U9)

Stříbro: Kateřina Vlková (U11), Ondřej Zikán (U13), Denis John (U13)

Bronz: Karel Bednář (U13)

 

22. 4. 2017 Velká cena Nepomuku

Zlato: Antonín Vitvar (U9), Jiří Lejsek (U15), Tomáš Prošek (U18)

Stříbro: Šárka Pletichová (U11), Adam Vrábel (U15), Karel Grimm (U18), Tomáš Wagner (U18)

Bronz: Karel Bednář (U13)

 

 

13. 5. 2017 Memoriál Helmuta Tauda v Chomutově

Zlato: Antonín Vitvar (U9), Šárka Pletichová (U11), Kateřina Vlková (U11)

 

20. 5. 2017 Jesenický pohár

Bronz: Šárka Pletichová (U11)

 

 

27. 5. 2017 Putovní pohár Most

Zlato: Antonín Vitvar (U9), Kateřina Vlková (U11)

Bronz: Eliška Fycýková (U9)

 

10.6.2017 Český pohár Chomutov

Zlato: Jiří Lejsek (U15)

Bronz: Jiří Drexler (U18)

 

17.9.2017 Český pohár Brno

Jiří Lejsek (U15) – páté místo

 

23.9.2017 Krajský pohár mladšího žactva Litoměřice

Bronz: Anežka Liptáková (U13)

 

30.9.2017 Putovní pohár Stadionu Teplice

Zlato: Antonín Vitvar (U9)

 

7. – 8.10.2017 Český pohár Teplice

Jiří Lejsek (U15) – páté místo

 

14.10.2017 Krajský pohár mladšího žactva Teplice

Bronz: Karel Bednář (U13)

 

21.10.2017 Přebor České republiky staršího žactva v Jičíně

Jiří Lejsek – 5.místo

 

21.10.2017 Rumburk – Pohár Severu

Zlato: Kateřina Vlková (U11)

Stříbro: Šárka Pletichová (U11), Anežka Liptáková (U13)

Bronz: Karel Bednář (U13)

 

28.10.2017 Talent Cup Nový Bor

Zlato: Tonda Vitvar (U9), Kateřina Vlková (U11), Šárka Pletichová (U11), Jirka Lejsek (U15)

Stříbro: Kuba Komínek (U13), Kája Bednář (U13)

Bronz: Lukáš Kouba (U9), , Anežka Liptáková (U13), Adam Vrábel (U15)

 

4.11.2017 Luna Cup Louny

Stříbro: Tonda Vitvar (U9)

Bronz: Kačka Vlková (U11), Kája Bednář (U13)

 

11.11.2017 Přebor České republiky mladšího žactva Mladá Boleslav

Anežka Liptáková – bez umístění

 

18. a 19.11.2017 Challenge Cup Kamenz (SRN)

Zlato: Antonín Vitvar (U9), Karel Bednář (U12) a Jiří Lejsek (U15)

Stříbro: Šárka Pletichová (U12), Kateřina Vlková (U12), Ondřej Boháč (U12)

Bronz: Lukáš Kouba (U9), Jakub Hromada (U12), Jakub Bednář (U12), Kryštof Hrzán (U12)

 

25.11.2017 Děčínská Kotva

Zlato: Tonda Vitvar (U9), Ondra Boháč (U11)

Stříbro: Kačka Vlková (U11), Jonáš Vyskočil (U9), Kryštof Hrzán (U11)

Bronz: Šárka Pletichová (U11), Kuba Hromada (U11)

 

2.12.2017 Vánoční turnaj Chomutov

Zlato: Tonda Vitvar (U9), Jonáš Vyskočil (U9), Kuba Hromada (U11), Šárka Pletichová (U11)

Stříbro: Ondra Boháč (U11), Kryštof Hrzán (U11), Kateřina Vlková (U11)

Bronz: Lukáš Kouba (U9), Kája Bednář (U13)