podporuje nás Město Most

Autor: Milan Robovský

Letní prázdniny

Letní prázdniny

Poslední tréninky juda v tomto školním roce proběhnou ve středu 24.6.2020 v obvyklé časy. Další tréninky budou od září 2020. Přesné datum Vám sdělíme. Užijte si letní prázdniny a krásnou dovolenou 🙂

Krajský pohár mladšího žactva v Mostě

Krajský pohár mladšího žactva v Mostě

18.5.2019 jsme opět po roce uspořádali jedno ze čtyř kol postupu na podzimní republikový přebor mladšího žactva. Soutěž byla uzavřena jen pro závodníky z Ústeckého kraje, kterých přijelo se porvat o body do žebříčku v celkovém počtu 77. Naše klubové barvy hájilo sedm statečných a pět jich vybojovalo medaili.

Zlato – Pletichová Šárka, Boháč Ondřej, Miškulinec Matěj

Stříbro – Hrzán Kryštof

Bronz – Pomahač Hynek

Zkoušky na černý pás

Zkoušky na černý pás

V pátek 12.4.2019 postoupili naši trenéři Jiří Vitvar a Lukáš Komínek zkoušky na první mistrovský stupeň. K nim se ještě přidal náš člen oddílu a rozhodčí Bohumil Moravec. Příprava na zkoušky byla náročná a zkouška sama o sobě ještě náročnější, ale všichni zkoušku zvládli, stali se mistry v judu a mohou nosit černý pás.

Na fotografii (zleva) – Věra Bucharová (člen zkušební komise, 3 DAN), Bohumil Moravec, Jiří Vitvar, Lukáš Komínek, Tomáš Buchar (předseda zkušební komise, 3 DAN)

Cenný kov z republiky žáků od Matěje Výborného

Cenný kov z republiky žáků od Matěje Výborného

Víkend 20. a 21.října 2018 se nesl v Ostravě v duchu nejvyšší soutěže juda v ČR a to Přebor České republiky mladšího a staršího žactva. Náš oddíl za oba dva dny reprezentovala sedmička statečných, kteří se kvalifikovali na tuto vrcholnou soutěž roku.

Karel Bednář ve své kategorii do 46 kg mladších obsadil pěkné 7.místo, když nejprve prohrál s celkovým vítězem své kategorie, potom bojoval a ve finále oprav prohrál v nastaveném čase.

Matěj Výborný v kategorii nad 73 kg starších žáků se probojoval do semifinále své kategorie. Tam bohužel prohrál na tresty a tak ho čekal boj o bronz. Tam však nedal soupeři žádnou šanci a po právu si došel na stupně vítězů pro bronzovou medaili.

Naši trenéři MISTŘI ČR v KIME NO KATA

Naši trenéři MISTŘI ČR v KIME NO KATA

Naši trenéři Milan Robovský a Štěpán Benca s zúčastnili 30.9.2018 mezinárodního Mistrovství ČR v kata, které proběhlo v Praze Vršovicích. Soutěžilo se v NAGE NO KATA, KATAME NO KATA, KIME NO KATA, KODOKAN GOSHIN JUTSU KATA, JU NO KATA.

Milan se Štěpánem soutěžili v KIME NO KATA, vyhráli a stali se tak mistry pro rok 2018.

Štěpán pak ještě se svým kamarádem Vladimírem obsadil 3.místo v KIME NO KATA a KODOKAN GOSHIN JUTSU KATA.