Archiv pro měsíc: Říjen 2017

Sváteční den v Novém Boru

Sváteční den v Novém Boru

Desetičlenná skupin našich borců se vydala o sváteční den porvat o medaile do Nového Boru, kde se konal 3.ročník Talent Cupu v kategoriích mláďat a žactva. Naši svěřenci si vedli velmi dobře a 9 z 10 si odvezlo medaili a jako bonus pohár za 4. nejúspěšnější klub v zisku medailí.

Zlato: Tonda Vitvar (U9), Kačka Vlková (U11), Šárka Pletichová (U11), Jiří Lejsek (U15)
Stříbro: Jakub Komínek (U13), Kája Bednář (U13)
Bronz:Lukáš Kouba (U9), Anežka Liptáková (U13), Adam Vrábel (U15)

Náročná sobota 21.října 2017

Náročná sobota 21.října 2017

 

21.10.2017 jsme se vydali na boj na dvou frontách. Mláďata a mladší žáci vyrazili do Rumburka na tradiční turnaj zvaný Pohár Severu. Starší žák Jirka Lejsek se vydal do Jičína na vrchol své sezóny – mistrovství ČR ve své věkové kategorii. Boje byly urputné, ukápla slzička, trochu krve a hodně potu. Výsledkem v Rumburku byly čtyři medaile z pěti možných – Zlato získal Kačka Vlková. Stříbro získaly Šárka Pletichová a Anežka Liptáková. Bronz vybojoval Kája Bednář. Jirka Lejsek obsadil na republice 5.místo.

Krajský pohár mladšího žactva v Teplicích

Krajský pohár mladšího žactva v Teplicích

V sobotu 14. října byla trojice mladších žáků bojovat v Teplicích o poslední bodový příděl v kvalifikaci na mistrovství republiky.
Bronzovou medaili si vybojoval Kája Bednář. Mohla být i lepší, ale v semifinálovém boji chviličku zaváhal a soupeř jej hodem na čistá záda poslal do boje o bronz. Ten však Kája zvládl a s radostí se mu houpala medaile na krku.
Honza Štrombach a Kuba Komínek bojovali co se dalo, ale na medaili to bohužel nestačilo.